شماره مطب: 02122181378

info@dridehkamkar.com

مطب

زعفرانیه

بوردتخصصی بیماریهای داخلی

درمان

مسئولیت های دکتر ایده کامکار


کلینیک تخصصی بیماری های داخلی

دارای کلینیک بیماریهای داخلی درخیابان زعفرانیه خیابان اصف پلاک33طبقه دوم میباشد،که بیماران درزمینه های مشکلات تنفسی،بیماریهای کلیه،بیماریهای گوارشی، کم خونی، دیابت وفشارخون میتوانند باتعیین وقت قبلی پذیرش شوند.


مدیر کلینیک فیزیوتراپی تخصصی اصف

این کلینیک مجهزبه مدرن ترین وکارامدترین دستگاههای روز دنیا میباشد. مشکلات مفاصل مشکلات ستون فقرات اسیبهای ورزشی مشکلات مغزواعصاب مشکلات مادرزادی اسکلتی حرکات اصلاحی مشکلات تاندنی دراین کلینیک توسط کادر مجرب تحت درمان موثرقرارمیگیرند. همچنین برای افرادی که دچارتورم اندام میباشند یامبتلایان به دیابت برای افزایش جریان خون نیازبه کمک دارندمجهز میباشد ازجمله خدماتی که درکلینیک اصف اراىه میشود ماساژ توسط افراد حرفه ای ودارای مدرک معتبراست.


مدیرپژوهشهای بالینی لابراتواردکترکامکار
این لابراتواردکترکامکار به پشتوانه سالها تجربه وتحقیق محصولات بسیار باکیفیت درحوزه بهداشتی وارایشی که قابل رقابت بابهترین محصولات اروپایی وامریکایی هستند،تولید میکنند.

دیابت، فشار خون و راه های درمان

مرجع موسیقی ملل مرجع موسیقی ملل

دیابت یک اختلال سوخت و سازی (متابولیک) در بدن می باشد. در این بیماری توانایی تولید هورمون انسولین در بدن از بین می رود و یا بدن در برابر انسولین مقاوم شده و بنابراین انسولین تولیدی نمی‌تواند عملکرد طبیعی خود را انجام دهد. نقش اصلی انسولین پایین آوردن قند خون توسط سازوکارهای مختلف می باشد. دیابت دارای دو نوع اصلی است. در دیابت نوع یک، تخریب سلول‌های بتا در پانکراس منجر به نقص تولید انسولین می‌شود و در نوع دو، مقاومت پیش رونده بدن به انسولین وجود دارد که در نهایت ممکن است به تخریب سلول‌های بتای پانکراس و نقص کامل تولید انسولین منجر شود. در دیابت نوع دو مشخص است که عوامل ژنتیکی، چاقی و کم‌تحرکی نقش مهمی در ابتلای فرد دارند. در دیابت، سرعت و توانایی بدن در استفاده و سوخت و ساز کامل گلوکز کاهش می‌یابد از این‌ رو میزان قند خون افزایش یافته که به‌ آن هایپرگلیسمی می‌گویند. وقتی این افزایش قند در دراز مدت در بدن وجود داشته باشد، سبب تخریب رگ‌های بسیار ریز در بدن می‌شود که می‌تواند اعضای مختلف بدن همچون کلیه، چشم و اعصاب را درگیر کند. همچنین دیابت با افزایش ریسک بیماری‌های قلبی عروقی ارتباط مستقیمی دارد؛ لذا غربالگری و تشخیص زودرس این بیماری در افراد با ریسک بالا می‌تواند در پیشگیری از این عوارض مؤثر باشد. تشخیص و همچنین غربالگری دیابت با انجام آزمایش قند خون میسر است. . . ...

ادامه مطلب

محصولات لابراتوار کامکار

شامپو روغن کنجد
کرم روغن شتر مرغ ویشکا
پدی
ضد شوره چرب